УСПІШНІ УКРАЇНСЬКІ WEB-САЙТИ

Каталог діючих в Україні 7800 WWW з поданням інформації у вигляді, зручному для аналітичної обробки. Мова виконання: російська.


  
E – СЛОВНИК
ЕКОНОМІКА І МЕНЕДЖМЕНТ
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
ЕНЕРГЕТИКА
ОПОДАТКУВАННЯ

Електронний словник має чотири мови інтерфейсу: російську, англійську, німецьку, французьку по чотирьох тематиках – «Економіка і менеджмент», «Соціальний захист», «Енергетика», «Оподаткування» з поясненням термінології англійською і російською мовами, а також подаючи французькі і німецькі еквіваленти. Електронний словник має багатофункціональну систему пошуку чотирма мовами, дозволяє працювати безпосередньо з CD-ROM (без необхідності інсталювати будь-які додаткові програми на Вашому комп'ютері). Також реалізована можливість установки повної або інтернет-версії словника на комп'ютер. Мова виконання: російська, англійська.

  

У ХАРКОВІ ВСЕ Є

Багатофункціональна база даних, яка працює безпосередньо з CD-ROM (без необхідності інсталювати будь-які додаткові програми на Вашому комп'ютері). Включає опис продукції та послуг, прізвища, імена та по батькові керівників, адреси, телефони, E-mail і Web-сайти, які є у більш ніж 10000 харківських підприємств. Мова виконання: російська.

  

«ПРОГРАМА ПРООН-ГЭФ
ЕКОЛОГІЧНОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ БАСЕЙНУ ДНІПРА»

Повна збірка матеріалів, підготовлених у рамках проектів Програми екологічного оздоровлення басейну Дніпра, які проводилися на території України, Республіки Білорусь та Російської Федерації. CD-ROM охоплює понад 9000 сторінок фактографічного і аналітичного матеріалу російською мовою і 3500 сторінок англійською мовою. Наглядність результатів робіт, проведених по Програмі, підкреслюють сотні графіків, діаграм, таблиць, фотографій. Мова виконання: англійська, російська.

  

УКРАЇНА СЬОГОДНІ.
ПРОПОЗИЦІЇ ДІЛОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

Багатофункціональна база даних, що працює безпосередньо з CD-ROM (без необхідності інсталювати додаткові програми на Вашому комп'ютері). Включає фотографії, описи продукції та послуг, прізвища, імена і по батькові керівників, адресу, телефони, E-maіl і Web-сайты, представляючи понад 12000 провідних українських підприємств. Мова виконання: російська, українська, англійська.


МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ


  • створення яскравих багатомовних мультимедійних презентацій;
  • швидке перетворення різноформатних матеріалів у цінні видання на CD-ROM;

  • проведення аудіо- і відеозапису семінарів, тренінгів та конференцій з наступним записом до 50 годин аудіовізуальних матеріалів на одному CD-ROM;
  • новітні технології створення інтерактивних підручників та CD-додатків до поліграфічних видань.


Тут Ви можете задати свої питання, написати свої побажання, і ми надішлемо на Вашу адресу докладну інформацію про найбільш ефективні способи реалізації Ваших ідей!!!


Нові підприємства
Відгуки про CRM