БІЗНЕС-ОСВІТА ЯК БІЗНЕС: ЯКІСТЬ ПОСЛУГ
І СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Аудіо-, віеозвіт П'ятої щорічної міжнародної конференції «Розвиток менеджмент-освіти в Україні», на якій були розглянуті питання: «Якість бізнес-освіти: задоволення потреб та бізнесу», «Корпоративні цінності і відповідальність бізнесу», «Перспективи майбутнього співробітництва між освітою, бізнесом і неурядовими організаціями». На CD-ROM також відображена робота конференції по семінарам:
- стратегії вищих закладів для задоволення потреб бізнесу. Створення системи недержавної акредитації програм MBA.
- стратегічне планування вищих навчальних закладів.
- розробка показників якості навчальних програм. Впровадження незалежної системи акредитації.
- методи дослідження бізнесу.
- роль бізнес-освіти у формуванні соціальної відповідальності бізнесу. Мова виконання: англійська, українська.

   

ЗАХИСТ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Відеоматеріали міжнародної конференції “Київ – центр накопичення досвіду захисту прав інтелектуальної власності в сфері високих технологій в Україні”. В роботі конференції прийняли участь українські та міжнародні експерти. Мова виконання: українська.

  

УКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ
РЕГІОНАЛЬНОГО ТА МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

Використання цього CD-ROM на комп'ютері забезпечує повномасштабну мультимедійну подачу матеріалів конференції: відео- і аудіозаписів, фотографій і текстових документів у вигляді цілісної системи. Використання диска в CD-плеєрах з підтримкою формату MP3 забезпечує прослуховування повного обсягу матеріалів в звуковій формі. Цей CD-ROM унікальний тим, що він дає можливість ознайомитися з триденною роботою конференції, на якій були розглянуті проблеми і напрямки місцевого економічного розвитку, а також роботою п'яти секцій конференції: регуляторна реформа, інвестиційна політика, стратегічне планування, інститути місцевого економічного розвитку, розвиток малого і середнього бізнесу. Мова виконання: англійська, українська.

  

"РОЛЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ
У ПРИКОРДОННОМУ СПІВРОБІТНИЦТВІ"

Відео- та аудіозапис виступів учасників Міжнародної науково-практичної конференції - провідних спеціалістів України з питань прикордонного співробітництва країн СНД, розробки стратегій розвитку територіальних громад, світового і національного досвіду формування трансприкордонних кластерів. Мова виконання: українська.

  

ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ
РОЗВИТКУ ЛЮДСЬКИХ РЕСУРСІВ

На CD-ROM представлені аудіо- і відеоматеріали доповідей учасників міжнародної конференції, їх текстова версія, а також синхропереклад українською і англійською мовами. До того ж на диску є навчальна мультимедійна система самотренінгу при підготовці до співбесіди з потенційним роботодавцем - «Електронне дзеркало – ваш шлях до успіху». Мова виконання: англійська, російська.

  

ЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ
ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ

Відеоматеріали міжнародної конференції «Етичні засади діяльності організацій громадянського суспільства в Україні», які включають виступи, презентації, звіти робочих груп, список учасників, фотоальбом. Мова виконання: англійська, українська.

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ


  • створення яскравих багатомовних мультимедійних презентацій;
  • швидке перетворення різноформатних матеріалів у цінні видання на CD-ROM;

  • проведення аудіо- і відеозапису семінарів, тренінгів та конференцій з наступним записом до 50 годин аудіовізуальних матеріалів на одному CD-ROM;
  • новітні технології створення інтерактивних підручників та CD-додатків до поліграфічних видань.


Тут Ви можете задати свої питання, написати свої побажання, і ми надішлемо на Вашу адресу докладну інформацію про найбільш ефективні способи реалізації Ваших ідей!!!


Нові підприємства
Відгуки про CRM