КАТАЛОГ ДОМ.UA
ВИДАВНИЧИЙ ДІМ АСС

Мультимедійний додаток до щорічного каталогу проектів для індивідуального будівництва ДОМ.ua являє собою каталог 116 проектів будинків українських, литовських, російських, польських і чеських архітекторів, представлених у вигляді трьох груп:
- доступний будинок (до 150 кв.м);
- односімейний будинок (150-300 кв.м);
- вілли і резиденції (понад 300 кв.м). У каталозі є розділ "Усе про будинок" і "Усе для забудовника". Є інформація про можливості замовлення і придбання в Центрі продажу проектів ДОМ.ua представлених у CD-ROM проектів (готових комплектів креслень). Мова виконання: російська.

   

РАЗОМ ДО УСПІХУ!
МАРКЕТИНГ. СИТУАЦІЙНІ ВПРАВИ

Компакт-диск є додатком до посібників із ситуаційних вправ і методичних вказівок, що рекомендовані Міністерством освіти України як навчальні посібники для студентів вищих навчальних закладів. На CD-ROM розміщені додаткові матеріали із ситуаційних вправ, що дозволяють студентам більш зацікавлено проводити розгляд вправ і обробляти матеріал. Збірник "Маркетинг. ситуаційні вправи" складають ситуаційні вправи з різних напрямків маркетингової діяльності українських і транснаціональних компаній, що працюють на вітчизняному ринку. На прикладах широковідомих компаній і брендів - таких, як "Славутич", "Авіант", Український мобільний зв'язок (UMC), Gіllete, АЗМОЛ, "Сандора", "Верес", "Оранта", "Масандра" - розглядаються питання стратегічного маркетингу, вивчення поведінки споживачів, товарної політики, бренд-менеджменту, комунікаційної політики, маркетингових аспектів міжнародної діяльності. Мова виконання: українська.

  

МЕНЕДЖМЕНТ. СИТУАЦІЙНІ ВПРАВИ

Компакт-диск є додатком до посібників із ситуаційних вправ і методичних вказівок, що рекомендовані Міністерством освіти і науки України як навчальні посібники для студентів вищих навчальних закладів. На CD-ROM розміщені додаткові матеріали із ситуаційних вправ, що дозволяють студентам більш зацікавлено проводити розбір вправ і обробляти матеріал. Збірник "Менеджмент: ситуаційні вправи" складають ситуаційні вправи, що відображають різні аспекти менеджменту українських і іноземних компаній, що працюють на вітчизняному ринку. Ситуації стосуються питань стратегічного менеджменту, організаційного розвитку, операційного менеджменту, логістики, інноваційного менеджменту, менеджменту проектів, використання інформаційних систем у менеджменті. Мова виконання: українська.

  

ДІЛОВИЙ ІМІДЖ УКРАЇНИ.
ІНТЕГРАЦІЯ У ДІЛОВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР

Представницька презентація провідних підприємств України – популяризація вітчизняної конкурентоспроможної продукції, новітніх технологій та розробок. Мова виконання: українська, англійська.

  

ТАНДЕМ ПЛЮС.
ГАРНЕ ПИВО РОБИМО ЩЕ КРАЩЕ

Електронний каталог продукції компанії, що супроводжує поліграфічний буклет для участі у виставках. Містить: презентацію компанії; технічні характеристики, фотографії і креслення обладнання для розливного пива, меблів для кафе, барів і літніх майданчиків, що виробляє компанія. Мова виконання: російська, англійська.Міні-СD (86мм.*64 мм),емністю 60 Мб

  

МАРКЕТИНГ ВЗАЄМОДІЇ

Електронний журнал, який містить кращі зразки графічного дизайну, аудіо- і відеоматеріали, статті про досвід маркетингової діяльності, структуровані по напрямках: "Нові товари і послуги", "Винахідлива реклама", "NLP", "Брендінг", "Hіgh-tech", "Директ-маркетинг", "Торговельні мережі ", "Майстерність пошуку закордонних партнерів", "Роялті", "Ексклюзив" та надані як українськими рекламістами і маркетологами, так і їхніми представниками зі СНД. Мова виконання: російська.


МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ


  • створення яскравих багатомовних мультимедійних презентацій;
  • швидке перетворення різноформатних матеріалів у цінні видання на CD-ROM;

  • проведення аудіо- і відеозапису семінарів, тренінгів та конференцій з наступним записом до 50 годин аудіовізуальних матеріалів на одному CD-ROM;
  • новітні технології створення інтерактивних підручників та CD-додатків до поліграфічних видань.


Тут Ви можете задати свої питання, написати свої побажання, і ми надішлемо на Вашу адресу докладну інформацію про найбільш ефективні способи реалізації Ваших ідей!!!


Нові підприємства
Відгуки про CRM