РІШЕННЯ ALCATEL ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖ

Мультимедійна презентація рішень міжнародної компанії Alcatel у тих галузях, де Alcatel займає лідируючі позиції: нафтогазова промисловість, енергетика, залізниці та метрополітен, кабельне телебачення, державні та комунальні мережі зв'язку, супутники; та супутникові системи. На диск включені два відеоролика і більш ніж 80 технічних описів продуктів та рішень компанії. Мова виконання: російська.

  

РАЗОМ ДО УСПІХУ!
ЗРАЗКОВА ТИПОГРАФІЯ "БЛІЦ ПРИНТ"

Мультимедійна презентація «Разом до успіху» відображує багатогранність можливостей та високу якість продукції типографії Бліц-принт. Диск містить характеристику технологічних можливостей компанії, зразки її продукції, а також відеозапис інтерв'ю українських та російських клієнтів компанії, які дають високу оцінку якості її робіт. Мова виконання: російська.

  

«Я МОЖУ ВСЕ»
КОМПАНІЯ «ВОЛЯ ПРЕМІУМ ТВ» І «ВОЛЯ БРОДБЕНД»

Мультимедійна презентація провайдера телекомунікаційних послуг - компанії Воля, яка включає багато відео та опис високоякісних послуг, які представлені на українському ринку, доступу у інтернет, цифрового телебачення, створення корпоративних мереж. Мова виконання: російська.

  

ЧУГУЇВ. УЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА!

Презентація напрямків місцевого економічного розвитку невеликого українського міста. Вміщує яскраву аудіовізуальну розповідь про багатовікову історію Чугуєва і життєвий шлях всесвітньо відомого живописця І.Ю.Репіна, який провів у ньому свою юність. СD подвійної дії: може бути використаний не тільки у комп'ютерах, а також у DVD-плеєрах, що відображають графіку у форматі jpeg та аудіофайли формату МР3. Мова виконання: українська, російська, англїйська.

  

ПЕРФОРОВАНИЙ МЕТАЛ ДЛЯ СМІЛИВИХ ІДЕЙ
УНІВЕРСАЛЬНІ РЕШЕТНІ ПОЛОТНА
ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД ІМ. ФРУНЗЕ

Мультимедійна презентація можливостей Харківського заводу імені Фрунзе – провідного виробника решітних полотен, область використовування яких: машинобудування, будівництво, архітектура, дизайн та інше. Високу якість продукції заводу підтверджують як українські, так і закордонні замовники у своїх відеоінтерв'ю, які розміщені на диску. Мова виконання: російська.

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ


  • створення яскравих багатомовних мультимедійних презентацій;
  • швидке перетворення різноформатних матеріалів у цінні видання на CD-ROM;

  • проведення аудіо- і відеозапису семінарів, тренінгів та конференцій з наступним записом до 50 годин аудіовізуальних матеріалів на одному CD-ROM;
  • новітні технології створення інтерактивних підручників та CD-додатків до поліграфічних видань.


Тут Ви можете задати свої питання, написати свої побажання, і ми надішлемо на Вашу адресу докладну інформацію про найбільш ефективні способи реалізації Ваших ідей!!!


Нові підприємства
Відгуки про CRM