ПРИВЛЕЧЕНИЕ ИНВЕСТИЦИЙ:
ДВИГАТЕЛЬ ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ

Практичні знання для керівників підприємств, власників, фінансових директорів та тих, хто хоче приймати стратегічні рішення! Мова виконання: російська.

   

ДОСВІД УСПІШНОГО ВРЯДУВАННЯ
ТА ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В УПРАВЛІННІ
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИМ ГОСПОДАРСТВОМ

Аудіо-відеозапис виступів українських і закордонних тренерів-консультантів в галузі ЖКХ, а також круглих столів з обміну досвідом на дводенному тренінгу для представників місцевих органів влади України. Фоторепортажі з відвідування Полтавського ГЗКу, Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків і Комсомольського водоканалу. Відеоролик про м.Комсомольск. Мова виконання: українська.

  

R.RAPACKI, P.CLYDE, S.FIGIEL
"MANAGERIAL ECONOMICS WITH BASICS OF MACROECONOMICS"

Мультимедійний навчальний посібник “Управлінська економіка з основами макроекономіки”, оснований на відео- та аудіозаписах літньої школи "MBA Faculty: Buіldіng Іnterdіscіplіnary Knowledge and Іntegrated Programs", організованої Консорціумом із удосконалення менеджмент-освіти в Україні, яка відбулась в 2004 році в місті Ялта. Провідні викладачі університетів США і Польщі Р.Рапацкі, П.Клауд, С.Фігель діляться своїми знаннями в області управлінської економіки. На диску ви знайдете практично усе, що потрібно знати менеджеру про процес прийняття правильного рішення. Мова виконання: англійська.

  

J.LESKOW, P.GASIOROWSKI
“OPERATIONS AND PROJECT MANAGEMENT”

Мультимедійний навчальний посібник «Операційний та проектний менеджмент», що грунтується на відео- та аудіозаписах літньої школи «MBA Faculty: Building Interdisciplinary Knowledge and Integrated Programs», організованої Консорціумом із удосконалення менеджмент-освіти в Україні, яка відбулась в 2004 році в місті Ялта. Провідні викладачі університетів США та Польщі Я.Лєсков і П.Гасеровські діляться своїми знаннями в області менеджменту. На диску ви знайдете практично усе, що потрібно знати менеджеру про процес прийняття вірного рішення. Мова виконання: англійська.

  

D.GROSSMAN, J.LIPIEC, P.MURMANN, A.MCMILLAN, M.RADNOR
“ORGANIZATIONAL AND HUMAN MANAGEMENT”

Мультимедійний навчальний посібник «Організаційний менеджмент і управління людськими ресурсами», що грунтується на основі відео- і аудіозаписах літньої школи «MBA Faculty: Building Interdisciplinary Knowledge and Integrated Programs», організованої Консорціумом із удосконалення менеджмент-освіти в Україні, яка відбулась в 2004 році в місті Ялта. Провідні викладачі університетів США і Польщі Д.Гросман, Я.Ліпец, П.Мурманн, А.МакМілан діляться своїми знаннями в області людських ресурсів. На диску ви знайдете практично все, що потрібно знати менеджеру про процес прийняття вірного решення. Мова виконання: англійська.

  

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА.
"ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛОЖЕНЬ БЮДЖЕТНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ"

Мультимедійний навчальний посібник створено на основі відеозапису тренінгів, що проводилися працівниками Навчальної програми по застосуванню положень Бюджетного кодексу, друкованих матеріалів з практичними завданнями, створених в рамках програми Проекту «Підтримка реформи місцевих бюджетів». Посібник складається з трьох модулів:
1.Вступ до бюджетного кодексу
2.Складання, розгляд та затвердження місцевих бюджетів
3.Виконання місцевих бюджетів на основі положень Бюджетного кодексу України. Інтерфейс простий у використанні. Організований пошук дає посилання як на перелік документів, де зустрічається бажаний термін, так і виводить на екран монітора конкретні фрази з обраного документа. Мова виконання: українська.

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ


  • створення яскравих багатомовних мультимедійних презентацій;
  • швидке перетворення різноформатних матеріалів у цінні видання на CD-ROM;

  • проведення аудіо- і відеозапису семінарів, тренінгів та конференцій з наступним записом до 50 годин аудіовізуальних матеріалів на одному CD-ROM;
  • новітні технології створення інтерактивних підручників та CD-додатків до поліграфічних видань.


Тут Ви можете задати свої питання, написати свої побажання, і ми надішлемо на Вашу адресу докладну інформацію про найбільш ефективні способи реалізації Ваших ідей!!!


Нові підприємства
Відгуки про CRM