ХАРКІВ-350.
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВА

Історія Харкова в старовинних і сучасних фотографіях на лазерній візитці (розмір 86мм * 64мм). Мова виконання: англійська, украінська, російська.

   

ВЕЛИКИЙ СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЯРМАРОК

Мультимедійна презентація економічного потенціалу та географічного розташування Харківської області, історія Харкова у фотографіях та піснях, відеорепортажі з ярмарків та виставок, а також каталог їх учасників.Мова виконання: російська, українська.

  

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ.
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВА

Економічний портрет Київського регіону (в цифрах і фото), інвестиційні паспорти 26 районів Київської області, галузеві ділові пропозиції. Мова виконання: українська, англійська.

  

РІЗДВЯНИЙ ПОДАРУНОК:
1999 СТАРОВИННИХ ЛИСТІВОК

Диск містить фотографії 1999 старовинних листівок, які зберігаються у Харківському історичному музеї і структуровані за тематикою: «поздоровлення», «портрети», «місто», «село», «карикатури», «символіка», «калейдоскоп». Мова виконання: російська.

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ


  • створення яскравих багатомовних мультимедійних презентацій;
  • швидке перетворення різноформатних матеріалів у цінні видання на CD-ROM;

  • проведення аудіо- і відеозапису семінарів, тренінгів та конференцій з наступним записом до 50 годин аудіовізуальних матеріалів на одному CD-ROM;
  • новітні технології створення інтерактивних підручників та CD-додатків до поліграфічних видань.


Тут Ви можете задати свої питання, написати свої побажання, і ми надішлемо на Вашу адресу докладну інформацію про найбільш ефективні способи реалізації Ваших ідей!!!


Нові підприємства
Відгуки про CRM